Domu Spēks

Apgalvojuma spēks

Mēs esam tas, ko mēs domājam.
Mēs topam par to, kam ticam.
Mūsu dzīve ir tāda, kādu to iztēlojamies.
Mūsu dzīve ir tas, ko mēs sakām.

Mēs varam mainīt savu dzīvi,
mainot savas domas.

Tu vari izstrādāt pozitīvus apgalvojumus katrai tavas dzīves sfērai. Tu vari izmantot arī citu cilvēku radītus apgalvojumus, piemēram, Kuē mantru, vai arī fragmentus no svētiem rakstiem vai vēl labāk – radīt pats savus apgalvojumus.

Katru dienu ar katru soli man
klājas aizvien labāk un labāk.

Emīls Kuē

Katru dienu izsaki savus apgalvojumus skaļi.
Sāc ar tām savas dzīves jomām, kas ir pašas aktuālākās, un izsaki pozitīvo iznākumu, ko tu gribi sasniegt. Deklarē tādu dzīvi, kādu tu vēlies, un tici, ka tā notiks. Vienmēr izsaki apgalvojumu tagadnes formā. Nav svarīgi, ka tavi apgalvojumi vēl nav īstenojušies (nav izpaudušies ārējās pasaules līmenī). Izsakot pozitīvu rezultātu, tu to radi – vispirms jau savā zemapziņā un prātā, pēc tam – arī ārējā pasaulē. Tavi vārdi un ticība saviem apgalvojumiem liek tiem reāli īstenoties.

Atkārto savus apgalvojumus 5 minūtes no rīta un vakarā.
Katru dienu piecas minūtes no rīta un piecas minūtes vakarā skaļi izsaki savus apgalvojumus. Ja Tev atliek laiks, dari to arī dienas vidū.

Raksti apgalvojumus.
Kad tu esi situācijās, kurās nevari skaļi izteikt savus apgalvojumus (birojā, vilcienā), uzraksti tos blociņā. Piecpadsmit reizes uzrakstīts apgalvojums arī ir spēcīgs līdzeklis, kā izpaust Labo tavā dzīvē.

Esi konkrēts.
Tev savi apgalvojumi ne tikai jāmaina atbilstoši savām jaunajām vajadzībām, bet bez liekas šaubīšanās jāizsaka arī konkrēti apgalvojumi. Ir labi katru dienu izteikt vispārīgus apgalvojumus, bet konkrētās situācijās, kā arī pastāvot noteiktām vajadzībām, esi uzstājīgs un izsaki, kādus rezultātus tu vēlies gūt.

Apgalvo un pierādi!
Kad tu sāc izjust savu vārdu spēku, vari attīstīt šo Labā radīšanas spēku, deklarējot labo arī citiem cilvēkiem. Bieži vien tavi Labā apgalvojumi attiecībā uz citiem cilvēkiem var būtiski mainīt tavas dzīves virzību. It sevišķi tad, ja viņu grūtības ir lielas, nebaidies izteikt kategoriskus pozitīvus apgalvojumus, piemēram:

– tev viss būs labi,
– viss ir kārtībā,
– protams, ka tu to vari izdarīt,
– es zinu, ka tu to vari izdarīt,
– es pilnībā ticu taviem spēkiem,
– es apbrīnoju tavu talantu un spējas,
– tu esi stiprs un veselības pilns,
– tu šodien labi izskaties,
– paldies tev par iedvesmu, ko tu radīji,
– es tiešām augstu vērtēju tavu palīdzību.

Šādi vārdi var daudz ko nozīmēt taviem apkārtējiem cilvēkiem, vienalga, vai tie ir attālāki paziņas, tuvi draugi, kolēģi vai ģimenes locekļi.

Apgalvo un priecājies!
Spēlējies ar saviem apgalvojumiem!
izdziedi tos, dungo tos, izdejo tos, uzraksti uz papīra, piekar pie sienām, uzzīmē uz ledusskapja un telefona, izvieto tos vannas istabā, atkārto klusām pie sevis dienas laikā.

Mūsu domas un vārdi ir visu spēcīgi.
Ar mūsu domu un vārdu palīdzību mēs radām savu dzīvi.
Mēs esam vienīgie, kam ir pilnīga kontrole pār mūsu domām un vārdiem, jo mēs esam vienīgie, kuri mūsu apziņā rada domas.
Tieši tāpēc mums piemīt tāds spēks.

Resursi:
Barbara Bergere “Spēkavots dvēselei”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *