Domu Spēks

10 veidi kā padarīt dzīvi priecīgāku

Viens no veidiem, kā lielākā daļa cilvēku mēro savus panākumus, ir to sagādātais prieks. Piemēram, ja būsiet nolēmis iemācīties peldēt, tad iegūtā peldēt prasme jums droši vien sagādās prieku. Piedevām jūs varbūt sapņojat par dienu, kad, noskrējis lejā pa smilšaino nogāzi, metīsieties kristāldzidrajos jūras ūdeņos, lai aizpeldētu līdz vientuļam līcītim. kad tā diena pienāks un jūs spēsiet to paveikt, prieks noteikti būs milzīgs.

Šim priekam ir arī otra, pelēcīgā puse. Pie visiem jaunumiem cilvēks ļoti ātri pierod, un jau pēc pāris mēnešiem jaunais viņam šķiet ikdienišķs. Ņemsim mūsu piemēru ar peldēšanu: aizvadījis pāris atvaļinājumu pie jūras, tagad jūs ik pārdienu apmeklējat baseinu. Tas, kas reiz radīja priecīgu satraukumu, tagad kļuvis par ikdienu.

Katrs solītis, kas jūs tuvinās mērķim, sagādās prieku. Taču neceriet, ka šo prieku jutīsiet ilgi! Tieši tāpēc ir svarīgi spert daudz mazu solīšu un izcīnīt daudz mazu uzvaru, nevis ilgstoši gaidīt uz lielo uzvaru prieku.

Ceļā uz panākumiem liela nozīme ir tam, kā cilvēks jūtas. ja būsiet labā noskaņojumā, tad visas šīs sīkās, bet tik nozīmīgās pārmaiņas jūsu dzīvē šķitīs iespējamas. J jutīsieties nomākts un nelaimīgs, būs daudz grūtāk sevi piespiest darīt to, kas jādara. Lūk, desmit veidi, kā padarīt dzīvi priecīgāku!

10 veidi kā padarīt dzīvi priecīgāku

1. Mostieties mundri!
Lai nomodā gūtu no dzīves vairāk prieka, ir ļoti vēlams pilnvērtīgs nakts miegs. Centieties labi izgulēties!

2. Mīliet!
Nav daudz tādu, kuri būtu ar mieru gadiem ilgi dzīvot vientulībā uz salas. vairums to tik vien gudrotu, kā tikt projām, atpakaļ pie citiem cilvēkiem! Mīlēt un tikt mīlētam ir brīnišķīgs prieka avots.

3. Esiet labā fiziskā formā!
Cilvēka ķermenis, jo sevišķi smadzenes, vislabāk kalpo tad, ja cilvēks ir labā fiziskā formā. nav jau katrā ziņā jāapmeklē treniņu zāle, galvenais ir fiziska aktivitāte – tāda, kāda jums der vislabāk.

4. Izvirziet mērķus!
Pat visvienkāršākie mērķi palīdz saskatīt dzīvē jēgu. Izvirziet daudz mazu mērķu un apbalvojiet sevi, kad esat kādu no tiem sasniedzis!

5. Ierīkojiet sev omulīgu patvērumu!
Vai esat pavērojis, cik rūpīgi mājdzīvnieciņi veido sev mājvietu? Tā būs vieta, kur viņi jutīsies siltumā un drošībā. jums tā var būt māja, guļamistaba vai pat vannas istaba. galvenais, lai jūs tur justos labi!

6. Saudzējiet sevi!
Dažreiz gribas uzņemties pārāk daudz pienākumu – un tad kādudien jūs atmostaties, juzdamies kā žonglieris, kuram uz pirkstu galiem griežas neskaitāmi šķīvji. es neaicinu uz slinkumu, tomēr no pārstrādāšanās arī nav nekādas jēgas.

7. Ieprieciniet sevi!
Ja nav neviena, kas vēlētos jums sagādāt prieku, sagādājiet to sev pats! Par katru lielāku sasniegumu uzdāviniet sev kādu mantu vai izklaidi! Sāciet to darīt jau šodien!

8. Dāviniet!
Sagādāt prieku citiem ir drošs veids, kā sagādāt to arī sev. draudzībā esiet dāsns – un dzīve jūs bagātīgi atalgos!

9. Esiet iecietīgs!
Citi cilvēki reizēm izkratīs sirdi, uzkraujot arī jums savas dzīves likstas. pat ja šie cilvēki nav jums sevišķi tuvi un mīļi, uzklausiet viņus iecietīgi, tomēr nekādā ziņā nepieļaujiet, lai viņu drūmums pieliptu arī jums!

10. Rotaļājieties!
Kad bērnība pagājusi, mums piemirstas, cik jauki ir rotaļāties. rotaļa, sevišķi kopā ar mīļoto cilvēku, ļauj kārtīgi izsmieties un aizmirst visas likstas.

Resursi:
Roberts Eštons “Dzīves plāns”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *