
Ir ārkārtīgi viegli ar kūsājošu enerģiju mesties jaunā pasākumā; diemžēl pēc sajūsmas nāk atplūdi, kad viss liekas par grūtu. Tā ir dabiska organisma reakcija – atbilde uz papildu enerģijas patēriņu. Ar laiku, kad pārmaiņas kļūs redzamas, entuziasms atgriezīsies, bet tikmēr jums bieži var uzmākties kārdinājums atmest visam ar roku.
Viens veids, kā mazināt padošanās risku, ir nospraust ceļu posmus, aut ļoti nelielus, kas liecinātu, ka virzāties uz priekšu. lūk daži paņēmieni, kas palīdz uzturēt cīņas sparu.
10 vienkārši veidi, kā novērtēt savus panākumus:
1. Izvirziet mērķus pakāpeniski!
Virzieties uz priekšu maziem solīšiem, necentieties panākt visu uzreiz! Ceļā uz katru mērķi nospraudiet ceļa stabus! tas palīdzēs nezaudēt dūšu. priecājieties par katru noieto posmu!
2. Sacentieties!
Lai uzlabotu personiskos rezultātus, sportistiem lieti noder sacensības. Savu panākumu salīdzināšana ar sāncenša panākumiem dos jums vajadzīgo stimulu.
3. Jautājiet draugiem!
Ļaudis parasti neievēro pārmaiņas citos cilvēkos, ja tās notiek lēni. Iepriekšējais stāvoklis viņiem aizmirstas, viņi redz tikai tagadējo. Apvaicājieties paziņām, vai viņi ir ievērojuši pārmaiņas! nebaidieties, izmēģiniet to!
4. Nesviediet prom vecās bikses!
Ja viens no jūsu mērķiem ir liekā svara nomešana, paglabājiet kādu agrāko apģērba gabalu un laiku pa laikam to uzvelciet, lai papriecātos par gūtajiem panākumiem!
5. Pārbaudiet savu bankas rēķinu!
Šis padoms ir līdzīgs iepriekšējam. Ja jūsu mērķis ir finansiālā stāvokļa uzlabošana, būs tīkami vērot, kā papildinās jūsu bankas konts. Tomēr atcerieties, ka galvenais nav nauda pati par sevi, bet tas, kādā veidā jūs to izmantojat.
6. Fiksējiet rezultātus!
Kad dzīve sāk iet uz augšu, mums pamazām aizmirstas, kā bijis iepriekš. Rakstiet dienasgrāmatu, fotografējiet!
7. Nopērciet mašīnu, ko sen kārojāt!
Panākumi – tas nozīmē, ka beidzot varat sagādāt sev kādu prieku. Un dažreiz ir vērts nodemonstrēt savus panākumus arī pārējiem.
8. Sajūtiet vairāk mīlestības!
Ievērojiet: kopā tā laika, kad pats esat savā dzīvē sācis justies labāk, jūs vairāk sajūtat arī sev tuvos cilvēkus, viņu emocijas. tas sekmē tuvības, piederības izjūtu. Ieklausieties citu cilvēku raidītajos emociju viļņos!
9. Atgriezieties mājās agrāk!
Lai jūsu panākumu rādītājs ir arī iespēja ik nedēļu tikt mājās nedaudz agrāk (protams, nepametot novārtā darba pienākumus)! aprunājieties ar bērniem! Izvediet pastaigā suni!
10. Jauns vaļasprieks.
Ja varēsiet atļauties jaunu vaļasprieku, tas jau vien norādīs, ka jūsu dzīves kvalitāte ir uzlabojusies, tajā ir vieta kam jaunam.
Resursi:
Roberts Eštons “Dzīves plāns”